گزارش ثبت رویداد

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

*گزارش ثبت رویداد:*

در یکی از روزهای سرد پاییز طبق معمول همیشگی روز یکشنبه به مدرسه مدرس رفتیم جهت گزراندن کاروزی.
سر کلاس دوم بودم با اون معلم بشاش و به روزش که ناگهان معلم دونفر را جهت پرسیدن سوال پای تخته آورد.در ابتدا من فکر میکردم بک پرسش و پاسخ ساده است اما بعد از اینکه پرسش و پاسخ تمام شد.دانش آموزی که سوال را نتوانسته بود جواب دهد رفت و سرجایش نشست اما دانش آموزی که جواب درست را داده بود همچنان منتظر بود این مسئله توجه من به شدت به خودش جلب کرد.خیلی کنجکاو شدم که دانش آموز منتظر چیست؟
که ناگهان معلم سراغ کمد دیواری رفت و از آن یک عدد ستاره کوچک سبز در آورد و به دانش آموز داد؛آن دانش آموز نیز ستاره را جلوی اسمش بر روی جدولی که بر روی دیوار نصب شده بود چسباند.

این حرکت برای من بسیار جالب بود.
چون تاثید بسیار مثبتی بر مشارکت دانش آموزان در روش تدریس فعال داشت.استفاده از محرکهای تشویقی جهت ایجاد یادگیری فعال یکی از بهترین شیوه های است که میتواند بازدهی حاصل از فرایند یاددهی_یادگیری را بالا ببردو منجر به یادگیری بهتر شود.
این مسئله برای من یک تجربه بسیار مفیدی بود که در آینده تدریس من نقش بسزایی خواهد داشت

Code Center

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید